O nas

Jawor-Parkiet Kraków
Specjaliści w swoich fachu

Jawor-Parkiet Kraków został otwarty w 2018 r. jako pierwszy w Polsce salon sprzedaży Jawor-Parkiet.  Stało się to z inicjatywy funkcjonującego od 2001 r. na lokalnym rynku Parkiet Expert. Znajomość branży, praktyka i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat procentują do dziś, zarówno w zakresie doboru i doradztwa, jak i montażu oraz renowacji podłóg.  

Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami. Podłogi drewniane to nasze życie i wielka pasja. Zaczynaliśmy w czasach mozaiki podłogowej, parkietów wykonywanych w pełni na zlecenie klienta, a następnie podłóg litych. Ponieważ zmieniają się tendencje na rynku i potrzeby klienta dziś pracujemy głownie na gotowych podłogach dwuwarstwowych, ponieważ zapewniają najwyższy standard wykonania, powtarzalność koloru, szybkość i precyzję montażu, a do tego są ekologiczne i funkcjonalne.  

Zapraszamy do naszego salonu – w przyjaznej atmosferze pomożemy w doborze podłogi dostosowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań, skoordynujemy proces logistyczny oraz zamontujemy podłogi w najwyższym standardzie.  

  

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.

Salon Jawor-Parkiet Kraków

ul. Zakopiańska 56/4
30-435 Kraków

krakow@parkiet-expert.pl

690981442