Koncentrat do czyszczenia podłóg lakierowanych

44.71 PLN netto / Szt

54.99 PLN brutto

Opis produktu

Koncentrat do mycia podłóg od Jawor-Parkiet to pielęgnat, w który warto się wyposażyć, decydując się na naturalne, lakierowane podłogi. Podczas standardowych porządków pozwala on dokładnie wyczyścić parkiet i pomaga utrzymać go w nienagannym stanie. Koncentrat do podłóg od producenta Jawor-Parkiet to produkt profesjonalny - stworzony z myślą o właściwej pielęgnacji drewnianych, naturalnych parkietów. 

Sposób użycia

Widniejący w ofercie koncentrat do podłóg od Jawor-Parkiet nadaje się do bieżącego czyszczenia naturalnych parkietów, wykończonych lakierem, lakierem UV, a także powłoką FusionHybrid. Przed użyciem koncentrat do mycia podłóg należy rozcieńczyć z letnią wodą w proporcjach 5-1o ml na jeden litr wody.

Zanim koncentrat do podłóg zostanie naniesiony na parkiet drewniany, musi on być starannie odkurzony oraz wyczyszczony. Pielęgnat należy stosować przy pomocy wilgotnego płaskiego mopa z mikrofibry. Przy usuwaniu tłustych plam i silnych zabrudzeń należy używać koncentratu w postaci mniej rozcieńczonej. Lakierowane podłogi drewniane można również czyścić maszynowo, stosując biały pad.

Dla lepszej ochrony podłogi lakierowanej przed zarysowaniem, parkiet należy 1-2 razy w roku zabezpieczyć impregnatem do podłóg lakierowanych z serii Jawor-Parkiet. Podłogę należy czyścić, używając urządzeń wilgotnych, a nie mokrych! 

Dzięki producentowi Jawor-Parkiet renowacja parkietu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.

Salon Jawor-Parkiet Kraków

ul. Zakopiańska 56/4
30-435 Kraków

krakow@parkiet-expert.pl

690981442